SALE OUT. PETKIT X Cylinder | DAMAGED PACKAGING
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 432.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Producer | PETKIT |
| Producer product name | X Cylinder |
| SALE OUT. | Y |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |



